Kelime Oyunu Yarışması
Word

Kelime Oyunu Yarışması

0 / 5

Publish date

Aug 16, 2018

Author

Mert Adsay

Version

Version 4.0.3

Downloads

129

Updated date

Aug 16, 2018

Permissions

Kelime Oyunu Yarışması by Mert Adsay

Oyunda her harf 100 puan değerindedir, harf al butonu ile kelimeden açtıracağınız her harf o sorunun puanını 100 puan azaltır. Oyun ne kadar az harf alarak tamamlanırsa elde edilen toplam puan o kadar fazla olacaktır. Bu da sizi puan durumunda üst sıralara taşır.

Zor bir soru geldiğinde soru değiştirme jokeri kullanabilirsiniz. Bunun için ekranın en alt kısmında yer alan banner reklama tıklamanız yeterli. Reklama tıklayıp oyundan ayrıldığınız anda süreniz durdurulacak, geri döndüğünüzde ise hiç bir puan ya da süre kaybı yaşatmadan sorunuz bir başkasıyla değiştirilecek. Soru değiştirme jokerini bir oyunda en fazla üç kere kullanabilirsiniz.

Ayrıca oyun bitişinde artırdığınız süre, saniye başına 1 puan olmak üzere toplam puanınıza eklenir.

Bu oyunu İnternet bağlantısı olmadan da oynayabilirsiniz ancak rekor puanlarınız internet bağlantısını açana kadar internet ortamına yüklenemeyecektir.

İnternetiniz açık durumdayken istediğiniz zaman "Puan Durumu" butonuna basarak facebook arkadaşlarınız arasındaki sıralamayı görebilirsiniz. Bunun için öncelikle facebook girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş yaparken sizden paylaşım izni istenecektir fakat bu izin sadece puanınızı yükleyebilmek içindir. Oyun facebook üzerinde asla sizin adınıza paylaşımda bulunmayacaktır.

Ayrıca oyunun ingilizce modu da bulunmaktadır. Oyundaki hem ingilizce hem de türkçe kelime sayısı oldukça fazla olduğundan aynı sorularla karşılaşma ihtimaliniz çok azdır.

Anahtar kelimeler: kelime, oyun, yarışma
Show more